facebook pixel

Immo Da Vinci | Appartement | Gemeubelde... | 7626522

Gemeubelde uitzonderlijke loft met 2 SLPKS en terras te Gent

350 m² bewoonbare oppervlakte
370 m² grond oppervlakte
2 slaapkamers 1 badkamers 20 m² terrasopp.

€ 2.200

Rooigemlaan 2/17, 9000 Gent locatie icoon

Gemeubelde uitzonderlijke loft met 2 SLPKS en terras te Gent

BEZOEK ENKEL AANVRAGEN VIA IMMODAVINCI.BE

Wenst u een bezoek? Gelieve NIET te BELLEN maar uw bezoek aan te vragen via www.immodavinci.be.
Ga naar het pand dat u interesseert en druk op de knop “Bezoek Aanvragen” onderaan de profielfoto van de contactpersoon.

Ligging:
Ontdek de ultieme harmonie van geschiedenis en moderne luxe met deze adembenemende loft, genesteld in de iconische voormalige spinnerij aan de Rooigemlaan te Gent. Deze prachtige, zeer lichtrijke loft is uitstekend gelegen op een steenworp van het bruisende stadcentrum en bevindt zich in de onmiddellijke nabijheid van openbaar vervoer, scholen en diverse winkels. Bovendien biedt dit pand een vlotte verbinding met R4/E17.

Indeling:
Bij binnenkomst wordt U meteen gegrepen door de indrukwekkende inkomhal dewelke U leidt naar de vestiaire en gastentoilet, een ruime bergruimte en een bureel voorzien van ingemaakte kasten. Dit alles gevolgd door een open ruimte met een weelderige natuurlijke lichtinval waarin zich de leefruimte en open keuken bevinden. In de keuken zijn werkelijk alle voorzieningen en huisraad aanwezig, gaande van de Amerikaanse koelkast, oven, stoomoven, microgolfoven tot allerhande kookgerei. Aan het keukeneiland zijn er 8 zitplaatsen voorzien. Aansluitend aan de keuken en inkomhal treffen we eveneens de praktische, zeer ruime berging/wasplaats voorzien van ingemaakte kasten alsook een bikewash om uw tweewieler een wasbeurt te geven. Verder beschikt dit pand nog over een multifiunctionele ruimte dewelke kan worden ingericht als tuinkamer, extra bureel, extra leefruimte of dergelijke meer. Op de verdieping treffen we 2 slaapkamers, telkens voorzien van een ingemaakte kastenwand, een berging/extra dressing, luxueuze badkamer met dubbele douche, ligbad, infraroodcabine en apart tweede toilet. Eveneens geniet deze loft van een uitzonderlijk ruim terras te betreden vanuit de leefruimte en/of tuinkamer. Tenslotte zijn er nog 2 autostaanplaatsen in de ondergrondse parking waar ook een afgesloten fietsenstalling is voorzien.
De loft werd voorzien van airco.


Huurprijs: € 2.200/maand + forfait € 100/maand gemeenschappelijke kosten
Huurovereenkomst: 2 jaar (verlengbaar)
Beschikbaar: 1/7/2026
EPC: 90 kWh/m2

BEZOEK AANVRAGEN ENKEL VIA DE WEBSITE IMMODAVINCI.BE

Rooigemlaan 2 bus 17
Rooigemlaan 2 bus 17
Rooigemlaan 2 bus 17

Algemene informatie

Referentie 7626522
Prijs € 2.200
Locatie Rooigemlaan 2/17, 9000 Gent
Land België
Type appartement
Status te huur
Subtype loft
Beschikbaar mits inachtneming huurders
Bestemming woongebied
Type buurt centraal stadskern
Staat uitstekend
Verdieping 1
Verdiepingen 2
Gevels 2
Oppervlakteca. 350 m²
Grond oppervlakteca. 370 m²
Oriëntatie voorgevel zuidwesten
Slaapkamers 2
Badkamers 1
Parking Ja
Aantal parkings 2
Parkings (binnen) Ja

Wat is Black Label? Ontdek meer over ons exclusieve aanbod

Wie op zoek is naar iets exclusiefs op de vastgoedmarkt, is bij Black Label aan het juiste adres. Black Label spitst zich specifiek toe op het luxesegment binnen Immo Da Vinci.

Deel op sociale media